{ reveries }
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!



WRITER OF THE MONTH
AUGUST 2013


POET OF THE MONTH
AUGUST 2013


MEMBER OF THE MONTH
AUGUST 2013
Latest topics
» Pet Sematary [ discussion ]
tomorrow comes today [flood] - Page 18 EmptyПет Авг 16, 2013 8:12 pm by birdy.

» Списък с темите.
tomorrow comes today [flood] - Page 18 EmptyПет Авг 16, 2013 7:58 pm by birdy.

» A Song of Ice and Fire.
tomorrow comes today [flood] - Page 18 EmptyПет Авг 16, 2013 7:46 pm by birdy.

» Любима песен за деня.
tomorrow comes today [flood] - Page 18 EmptyЧет Авг 08, 2013 10:47 am by birdy.

» Welcome to Night Vale [podcast]
tomorrow comes today [flood] - Page 18 EmptyСря Авг 07, 2013 3:46 pm by mako.

» i died for beauty [quotes]
tomorrow comes today [flood] - Page 18 EmptyПон Авг 05, 2013 9:44 pm by birdy.

» love and some verses [the books]
tomorrow comes today [flood] - Page 18 EmptyПон Авг 05, 2013 10:21 am by birdy.

» what's new, buenos aires? // в момента.
tomorrow comes today [flood] - Page 18 EmptyПон Юли 29, 2013 3:49 pm by birdy.

» Гласуване [август]
tomorrow comes today [flood] - Page 18 EmptyПон Юли 29, 2013 11:34 am by birdy.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am
гласувайте
BGtop

Топ класация МегаРейтинг

Гласувай за нас в Sait1

RealTop.net

tomorrow comes today [flood]

+15
chockypedia
.BiTcH.
MeLoco
V.i.V..
E'Mei
xxmuffin
Casper.
V.
Owl.
smile.
unicorn.
Младата романтичка.
lively.
mako.
birdy.
19 posters

Страница 18 от 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Сря Дек 28, 2011 12:57 am

First topic message reminder :

Това ви е лафчето, мили мои. :)


Последната промяна е направена от birdy. на Пет Авг 24, 2012 9:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down


tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 7:07 pm

Ама моля ти се, аз обожавам да си говоря с други Везни. Така де. :D И все така се получава, че не мога да ги срещна другаде, обаче по форуми и в tumblr все ще се появи някой и ще си правим ето такива яки дискусии. <3

Значи да я добавям в списъка с предстоящите. Аз се чудя дали да не си я взема на английски, защото забелязах, че тия класики се продават много евтино в Orange, примерно. Мисля, че "Тес от рода Д'Ърбървил" беше нещо от порядъка на 5лв. о.О

Не знам. Аз само трупам ли, трупам заглавия, пък никак не напредвам. Остави ти предстоящите, ами от старите филми колко имам да гледам. Да не говорим, че по едно време бях позарязала "горещите заглавия", така че имам сериозно да наваксвам откъм продукция от '08-ма нагоре. Мхм.

((Лесно ще ги направим.)
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Casper. Вто Авг 21, 2012 7:35 pm

same story. Имам само един не-виртуален представител, който ми се води non-biological twin, по простата причина, че адски много си приличаме. Но всичките тея прилики до нищо хубаво не водят и както може да споделяме една и съща обсесия, така в следващия момент като нищо сме се хванали за гушите, meh.

The perks of being a Sofia citizen :D Тук такъв лукс няма, а по столицата вместо цените да са по-скъпи, всичко ми се струва една идея по-достъпно, знам ли. Една зима с малко лъжи и много чар се спазарих в някакъв елитен бутик да ми дадат последно останало прекрасническо палто за 80лв, вместо... 120, май беше. А на Славейков един от продавачите буквално ме гонеше с една книга, на която просто ми попадна погледа и де ли й намаляше цената, "оформяше" с ножичка деформирани страници и въобще се мъчеше да ми я направи по-симпатична. & dat's da story how I bought Wuthering Heights. for da 2nd time. за три лева *.*

Не ти завиждам. В последно време го карам само на HBO и търпеливо чакам да пуснат нещо ново, защото вече наизустих репликите на повечето филми, duh. Лаптопа и без друго още го дава на реанимиращ процес/в готовност пак да се бъгне, така че го давам по-спокойно с филмите :D

//sure thing, ако ти се остава до 4-5 сутринта xD
както е тръгнало, аз съм страшна флегма в отговорите.
Край, окончателно захвърлих плановете да претърся цялата mp3-ка и се отдавам на Arctic Monkeys и фенгърлско точене на лиги по Алекс, мхм.
Casper.
Casper.
I'm gonna be alive.

age : 28
city : in the land of blood & honey.
Брой мнения : 186
Join date : 07.01.2012

Моите ♥
my interests:

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 7:49 pm

абе не знам. Аз съм щастлива, като попадна на някой, с когото споделям поне две от маниите си, защото взе да ми става скучно да си пищя сама. Пък обичам неангажиращите дискусии.
(В момента обработвам сестра ми като начинаещ Стивън Кинг фен, така че за поне неговите книги винаги да имам някого под ръка. Хари Потър вече го минахме. xD)

Мда, може би ако се разтърсиш хубаво, все ще намериш някакви неща по-достъпно. Аз по принцип не го правя за дрехи и такива неща, защото ми е досадно, обаче книгите и dvd-та ги знам много добре кое къде се продава.

Аз пробвах със списъци. Не става, много е депресиращо. После свалих голямо количество на дискове, уж за по-удобно. Голямото количество си седи неизгледано в шкафа. После реших, че ще действам на принципа свалям-гледам, ама поизостанах и накрая пак се оказах с 239321 филма на компютъра. Междувременно следя тв програмата за интересни заглавия. Малко е маниашко. о.О
Искам HBO .-. Понеже го нямам и все ми се струва, че дават интересни неща по всяко време. Иначе преди години по него гледах едно много яко предаване - Cinema, cinema, cinema, където даваха за десетте най-актуални филма или нещо такова. Но беше много интересно, само дето ми спряха канала. :(

((А, той ей-сега ще станат 10, ще видиш. :D)

Аз също се отказах от писането, явно няма за стане днес. Може би трябва да си взема още една доза Сириус от Ордена на феникса за вдъхновение, ама това ще стане в мистичните части на нощта. :D
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Casper. Вто Авг 21, 2012 8:14 pm

know da feeling. От многолюдната компания имам точно една приятелка, с която що-годе се наслаждаваме на сходни музикални интереси; друга, която е книжно плъхче; един приятел, с който се водим запалени киномани и въобще сякаш са хванати от кол и въже - с всеки различна мания споделям, да му се несмърфи.

Конкретно онази зима бях изпратена на полева задача да си намеря палто. Е, намерих си ;д Иначе като цяло избягвам да се изхвърлям за някакви по-грандиозни покупки в София - много съм разпиляна и докато мигнеш, стотина лева са изчезнали в небитието за глупотевини.

Баща ми имаше същата система и кутиите му за... 50 диска (?) още си седят нейде из шкафа да всяват страхопочитание у паяци и... паяци. Едно лято и аз бях прибягнала до списъци, но бързо зарязах това начинание и сега си го карам на свалям-гледам-трия, докато и това не ми омръзне :D
Май се сещам за кое предаване говориш или поне съм хващала някаква класация на филми, но като цяло сама плащам таксата за HBO пакета само и единствено, защото гледам Троновете и Борджиите без да ги чакам по торенти, при това обикновено със закъснение, в което вече съм научила от съученика какво става. 6 лева на месец са нищо, иначе постоянно трябва да съм like this:

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Tumblr_m5x8h8NNlX1qciesyo1_250
Бих те тормозила за писането, но ти влизам в положението. //макар да влизам и в графа "анонимни читателски фенове", защото просто не мога да изразя с думи колко ми харесва фика ти <3 Във веселите часове се ражда истината, научно доказано е.
Casper.
Casper.
I'm gonna be alive.

age : 28
city : in the land of blood & honey.
Брой мнения : 186
Join date : 07.01.2012

Моите ♥
my interests:

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 8:26 pm

dasjkhasda не мислех, че никой почти не го чете. Wow, мерси, това ми дава допълнителен стимул. :)

На мен проблемът ми е, че съм алчна и искам всички програми в пакета. :D Иначе по MGM дават интересни неща, в интерес на истината, даже точно като четях книгата за Били Уайлдър бяха подкарали неговите филми, обаче аз все правя така, че да ги изпусна.

Борджиите така и не го започнах, въпреки че изглежда интересно и явно си струва? Колко сезона са? Много ли ще ми е тежко, ако го почна идните седмици, въпреки че съм на средата на втори сезон на Breaking bad и предвиждам повторно гледане на последните два сезона на Doctor Who, защото не е истина колко обичам the Ponds ии да, май няма да имам време, нали? Ugh.
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Casper. Вто Авг 21, 2012 8:56 pm

oh, don't mind me, I'm just a silent voyeur.

...което някак ме подсети, че на телефона, който в момента е на поправка, имах бележки/напомняния за някакви филми, но очевидно пак ще ги изпусна. Е, какво да се прави, няма да страдам дълго - онзи ден открих, че по някоя разновидност на AXN въртят Мерлин отначало и сега си го припомням... когато се сетя да го гледам, разбира се :D

Тъкмо му приключи втори сезон. Тъкмо-тъкмооо... Юни месец май беше още, но го въртят по HBO и пак имам опреснителен курс. Лично аз го почнах заради положително-настроените коментари ( и Джеръми Айрънс ), но сега продължавам да го следя от интерес към сюжетната линия и посоката й на развитие ( и Франсис, който превеждат Франсоа, но аз продължавам да наричам Франсис :3 ). След като обаче програмата ти има такава сложна натовареност, бих предложила малко да го отложиш във времето, за да му се отдадеш по-късно изцяло ^^

//а аз заминавам да претърся хладилника, че започна да ми стърже корема :D
Casper.
Casper.
I'm gonna be alive.

age : 28
city : in the land of blood & honey.
Брой мнения : 186
Join date : 07.01.2012

Моите ♥
my interests:

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 9:13 pm

(а, нищо, достатъчно е да знам. :D)

И Мерлин не съм гледала, а имайки се предвид предпочитанията ми по принцип, сигурно ще ми хареса. Доста е мъчително да ти се трупат сериали. Филмът и три часа да е, за един ден си готов.

Сега като се замисля май съм му гледала пилотния епизод (донякъде?) заради Джеръми, но да, явно нещо е станало претоварване в системата.

Много е забавно как разчепкваме по пет различни теми наведнъж. Това е нещо, което можех да правиш само във форум. tomorrow comes today [flood] - Page 18 219140800

// аз вече опустоших всички налични палачинки. :D
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Casper. Вто Авг 21, 2012 9:38 pm

//но така разкриваш тайната ми и воайорската ми същност пасти да яде xD

Даа, сериалите са по-голямото зло, защото изискват цялото ти внимание. И време. Мъчително е, когато ти се натрупа половин сезон за гледане. Визирам Костюмарите и как точно утре излиза седмия подред епизод, който не съм гледала. I'm ashamed of meself.

Силно се надявам и твоето любопитството да разпали, радва ме, когато просветля някого за... която и да е моя обсесия <3

Това най-редовно ми се случва и в скайп с някои индивиди, но по форумите си е друго. Често-често обаче можеш да изпуснеш връзката в потока от мисли и направо даваш начало на нови многобройни теми за разговор, за по-лесно :D

пенкейковее <33 Лоша си. Снощи имахме гости и със сто процентова убеденост бях сигурна, че с тях си е заминал и сладкиша от праскови, но сега с изненада го открих пакетиран сктишом на терасата ( or at least wut wuz left of it ) и изпаднах в душевна нирвана <3

ненененене, не е истина, НЕ. Небеса, просто трябваше да бъде споделено някъде xD
+ защо обичам Сърцето ;д
Casper.
Casper.
I'm gonna be alive.

age : 28
city : in the land of blood & honey.
Брой мнения : 186
Join date : 07.01.2012

Моите ♥
my interests:

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Сря Авг 22, 2012 2:01 pm

((ще се правя, че не знам. :D)

Снощи се предадох по-бързо, отколкото очаквах. xD Ама пък се начетох. Мисля, че тия няколко мнения можем да ги направим днес обаче.

Нях, аз сега си варя царевица <3 Иначе мисля да направя парфе тия дни, понеже е мнооого вкусно (магарето от "Шрек" потвърждава).

и Божичко, какво е това? ахаххаа.
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Casper. Сря Авг 22, 2012 2:49 pm

Вярвам, че това ми мнение е последното за тази страница, преди окончателно да сдаде багажа и да предаде щафетата на numba 30. Или това, или имам незаслужена оценка по математика.
Аз пък продължавам препрочитането на онази поредица и фенгърля по Магнус и Алек & I'm all...

tomorrow comes today [flood] - Page 18 K4I4t
Because if your OTP doesn't break your heart in a million pieces, you're not doing it right.
Не е царевица, моля, а... КУКУРУЗ! tomorrow comes today [flood] - Page 18 945058907 Но няма да се поддам на изкушението и ще продължа да ръфам алчно последните останки от прасковения сладкиш, докато още не са ме намерили, за да ми го конфискуват. Мда.

Oh, that? Just the conspiracy showing it's love. Но като фен на Игрите, снощи изпаднах в някакъв делириум от смях и дори котката на съседите пригласяше на задавените ми кикоти :D
Casper.
Casper.
I'm gonna be alive.

age : 28
city : in the land of blood & honey.
Брой мнения : 186
Join date : 07.01.2012

Моите ♥
my interests:

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Сря Авг 22, 2012 3:02 pm

Бррр, тази работа с otp-тата я знам много добре. Аз се побърквам тука. Когато мисля за тях, все едно има диментори наоколо и повече никога няма да съм щастлива. :(

omg.
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty i owe you a fall, Sherlock [offtopic]

Писане by birdy. Сря Авг 22, 2012 3:10 pm

Нова тема.

Можем да я започнем, надрусани с хелий или да плачем заради otp-та (или и двете).
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Casper. Сря Авг 22, 2012 3:16 pm

oh em gee, ЗАГЛАВИЕТО.
Ще ми се да променя онази песничка от Green Street Hooligans от I'm forever blowing bubbles на I'm forever Sherlocked <33

Ама как успя да заключиш темата, точно в момента, когато пращах съобщението? xD

here's wut i wrote:
Casper.
Casper.
I'm gonna be alive.

age : 28
city : in the land of blood & honey.
Брой мнения : 186
Join date : 07.01.2012

Моите ♥
my interests:

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Сря Авг 22, 2012 3:41 pm

ahahaha, съжалявам, наистина не знам как съм го нацелила. :D

Иначе да, и аз го правя това като принц Чарминг ежедневно. Мисля, че някой ден ще умра от цялото това подсмърчане и хълцане. xD
Да не говорим, че otp-тата се множат, а сценаристи/писатели/etc. стават все по-жестоки към тях. :(
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Casper. Сря Авг 22, 2012 4:09 pm

George R. R. Martin: killing off my favorite characters since 1996.
Имам чувството, че съм прокълната or smt - в последно време всеки пък, когато започвам да шипвам някого или просто се покаже нова обсесия на хоризонта, пуф! Пуклясва -.-
Casper.
Casper.
I'm gonna be alive.

age : 28
city : in the land of blood & honey.
Брой мнения : 186
Join date : 07.01.2012

Моите ♥
my interests:

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Сря Авг 22, 2012 4:11 pm

I know, right?
Ами аз - шипвам вече мъртви хора. Не е никак здравословно, между другото. tomorrow comes today [flood] - Page 18 1330857165
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Сря Авг 22, 2012 4:21 pm

hello <3
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Casper. Сря Авг 22, 2012 4:27 pm

dead as in... dead? //дай примери, дай!
Но като се замисля, май и аз имам някакви такива мании, които отдавна са изчезнал вид :D

well, hello there ^^
Casper.
Casper.
I'm gonna be alive.

age : 28
city : in the land of blood & honey.
Брой мнения : 186
Join date : 07.01.2012

Моите ♥
my interests:

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Сря Авг 22, 2012 4:55 pm

well, Лили и Джеймс са си доста мъртви. (и въпреки това фен масата им tumblr е огромна. о.О) не знам дали имам друго такова otp, никога няма да ги преживея. никога. :(

holla. ^

birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Сря Авг 22, 2012 4:57 pm

Lily is for Snape! /yep, dat's one of mah fave otp's.
Как сте мили деца/в ед.ч. многостранен род/.
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Сря Авг 22, 2012 5:09 pm

Обичам Снейп, обаче той сам пропилява шансовете си доста рано. :/ Пък и Лили и Джеймс са перфектни заедно... ('hey, snaps' and all that). <3
Ама май е безсмислено да правим битка на otp-тата. :D

Относително добре. Като изключим мрънкането от страна на майка ми, чудесно всъщност.
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Сря Авг 22, 2012 5:12 pm

Абе ако тръгнем от сега си пиши служебна победа, че в момента единственото смислено нещо, което мога да възпроизведа е монолог за анимацията на Дисни от златният век на анимацията или нещо за бананани /леля Ог стайл.
Оу или просто нещо за анимацията. Много е вредно да учиш за изпити, когато материала е интересен- рано или късно си вкарваш автогол и единственият избор е ябълковото мартини и ментата. Лекуват психо-прегряване за разлика от Luther (<3)

За какво ти мрънкат?
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Сря Авг 22, 2012 6:03 pm

ами не знам, за всякакви неща. нещо са изнервени явно, но по някое време писва да ги слушаш.

aww, изтегли се. <3

btw, нещата по дашборда ми са притеснителни
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Сря Авг 22, 2012 6:15 pm

Sweet mother of Jeasus; това въобще законно ли е?
/трябва му само за заден фон charlie the unicorn.
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Сря Авг 22, 2012 8:03 pm

ТОВА не е законно
alfdhadslas

Все едно. Аз започвам Доктор Ху маратона, така че ви оставям за известно време. ^^
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 18 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 18 от 19 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите