{ reveries }
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!



WRITER OF THE MONTH
AUGUST 2013


POET OF THE MONTH
AUGUST 2013


MEMBER OF THE MONTH
AUGUST 2013
Latest topics
» Pet Sematary [ discussion ]
Предложения, препоръки, критики. - Page 2 EmptyПет Авг 16, 2013 8:12 pm by birdy.

» Списък с темите.
Предложения, препоръки, критики. - Page 2 EmptyПет Авг 16, 2013 7:58 pm by birdy.

» A Song of Ice and Fire.
Предложения, препоръки, критики. - Page 2 EmptyПет Авг 16, 2013 7:46 pm by birdy.

» Любима песен за деня.
Предложения, препоръки, критики. - Page 2 EmptyЧет Авг 08, 2013 10:47 am by birdy.

» Welcome to Night Vale [podcast]
Предложения, препоръки, критики. - Page 2 EmptyСря Авг 07, 2013 3:46 pm by mako.

» i died for beauty [quotes]
Предложения, препоръки, критики. - Page 2 EmptyПон Авг 05, 2013 9:44 pm by birdy.

» love and some verses [the books]
Предложения, препоръки, критики. - Page 2 EmptyПон Авг 05, 2013 10:21 am by birdy.

» what's new, buenos aires? // в момента.
Предложения, препоръки, критики. - Page 2 EmptyПон Юли 29, 2013 3:49 pm by birdy.

» Гласуване [август]
Предложения, препоръки, критики. - Page 2 EmptyПон Юли 29, 2013 11:34 am by birdy.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am
гласувайте
BGtop

Топ класация МегаРейтинг

Гласувай за нас в Sait1

RealTop.net

Предложения, препоръки, критики.

+6
chockypedia
V.i.V..
Casper.
smile.
Owl.
birdy.
10 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Предложения, препоръки, критики. - Page 2 Empty Предложения, препоръки, критики.

Писане by birdy. Вто Дек 27, 2011 11:00 pm

First topic message reminder :

Ще се радвам да споделите мнението си.
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down


Предложения, препоръки, критики. - Page 2 Empty Re: Предложения, препоръки, критики.

Писане by V. Вто Юли 10, 2012 2:05 pm

Оо.. скина е велик! <3 Нямам думи просто. Обожавам го. ;д
V.
V.
narcissistic cannibal

Брой мнения : 314
Join date : 29.12.2011

Върнете се в началото Go down

Предложения, препоръки, критики. - Page 2 Empty Re: Предложения, препоръки, критики.

Писане by birdy. Вто Юли 10, 2012 3:23 pm

Oh, мерси много. ^^ Има още бутони за оправяне и май трябва да помисля за още емотиконки, но като цяло сме готови за завръщането. Предложения, препоръки, критики. - Page 2 1768192512
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

Предложения, препоръки, критики. - Page 2 Empty Re: Предложения, препоръки, критики.

Писане by harmony. Пет Юли 13, 2012 3:26 pm

Мм, това което ще предложа, е приложимо повече в раздела с графиките, отколкото в другите, но може би някак може и там да се измисли. Става дума за подраздел или дори една-две темички, в които графьорите да си обменят информация, или разни фотошопски файлове, които могат да са от помощ на останалите..
harmony.
harmony.

Брой мнения : 24
Join date : 02.04.2012

Върнете се в началото Go down

Предложения, препоръки, критики. - Page 2 Empty Re: Предложения, препоръки, критики.

Писане by birdy. Пет Юли 13, 2012 8:44 pm

Този раздел е за всякакви такива теми, като по-специалните винаги могат да се направят важни, за да се отличават. Предложения, препоръки, критики. - Page 2 4252452532
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

Предложения, препоръки, критики. - Page 2 Empty Re: Предложения, препоръки, критики.

Писане by likeachihuahua Вто Авг 28, 2012 10:30 am

на мен дизайнът адски много ми харесва, но проблемът ми е, че някак твърде бавно ми зарежда на браузърите. може само при мен да е проблема, но пробвах с два браузъра и някак твърде бавно ми се зареждат нещата + блокирва и не мога да скролвам като хората. ;дд може би, защото е леко претрупано с лентата отстрани. не казвам да променяте нещо or smth, просто реших да кажа ^^. някой друг с подобен проблем? :/

likeachihuahua

Брой мнения : 25
Join date : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Предложения, препоръки, критики. - Page 2 Empty Re: Предложения, препоръки, критики.

Писане by birdy. Вто Авг 28, 2012 12:00 pm

Аз нямам никакъв проблем, но не знам. Във всеки случай, надявам се, че не е много проблемно и ще имам предвид скорошна смяна. (:
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

Предложения, препоръки, критики. - Page 2 Empty Re: Предложения, препоръки, критики.

Писане by likeachihuahua Вто Авг 28, 2012 12:04 pm

О и бтв *вече ставам нахална ;д*, тъй като не видях такава тема в самия раздел, задължително ли е поезията/прозата, която пускаме да е на български?

likeachihuahua

Брой мнения : 25
Join date : 07.04.2012

Върнете се в началото Go down

Предложения, препоръки, критики. - Page 2 Empty Re: Предложения, препоръки, критики.

Писане by birdy. Вто Авг 28, 2012 8:11 pm

Понеже не знам дали ми разбра от тотално глупавия пост, ще го кажа, този път без да ме мързи да си напиша цялото изречение: не е задължително да е на български, при положение, че пишеш на друг език. Предполагам имаш предвид английски, но ако все пак е някой друг, сигурно ще трябва и превод. (:
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

Предложения, препоръки, критики. - Page 2 Empty Re: Предложения, препоръки, критики.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите