{ reveries }
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!



WRITER OF THE MONTH
AUGUST 2013


POET OF THE MONTH
AUGUST 2013


MEMBER OF THE MONTH
AUGUST 2013
Latest topics
» Pet Sematary [ discussion ]
tomorrow comes today [flood] - Page 17 EmptyПет Авг 16, 2013 8:12 pm by birdy.

» Списък с темите.
tomorrow comes today [flood] - Page 17 EmptyПет Авг 16, 2013 7:58 pm by birdy.

» A Song of Ice and Fire.
tomorrow comes today [flood] - Page 17 EmptyПет Авг 16, 2013 7:46 pm by birdy.

» Любима песен за деня.
tomorrow comes today [flood] - Page 17 EmptyЧет Авг 08, 2013 10:47 am by birdy.

» Welcome to Night Vale [podcast]
tomorrow comes today [flood] - Page 17 EmptyСря Авг 07, 2013 3:46 pm by mako.

» i died for beauty [quotes]
tomorrow comes today [flood] - Page 17 EmptyПон Авг 05, 2013 9:44 pm by birdy.

» love and some verses [the books]
tomorrow comes today [flood] - Page 17 EmptyПон Авг 05, 2013 10:21 am by birdy.

» what's new, buenos aires? // в момента.
tomorrow comes today [flood] - Page 17 EmptyПон Юли 29, 2013 3:49 pm by birdy.

» Гласуване [август]
tomorrow comes today [flood] - Page 17 EmptyПон Юли 29, 2013 11:34 am by birdy.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am
гласувайте
BGtop

Топ класация МегаРейтинг

Гласувай за нас в Sait1

RealTop.net

tomorrow comes today [flood]

+15
chockypedia
.BiTcH.
MeLoco
V.i.V..
E'Mei
xxmuffin
Casper.
V.
Owl.
smile.
unicorn.
Младата романтичка.
lively.
mako.
birdy.
19 posters

Страница 17 от 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Сря Дек 28, 2011 12:57 am

First topic message reminder :

Това ви е лафчето, мили мои. :)


Последната промяна е направена от birdy. на Пет Авг 24, 2012 9:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down


tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 12:10 pm

Е, да, винаги е за предпочитане да си имаш книжката вкъщи. Аз преди така с видеотеките - беше ме срам да взимам едни и същи неща през седмица и периодично си взимах любимите филми с картата на братовчедка ми. Не, че не ме познаваха, де...
Колко ми липсват видеотеките. Последната в квартала, като я затваряха, направиха разпродажба, и аз си взех всички филми с Никол Кидман, които бяха останали. <3

p.s. Мисля, че развалих телевизора. о.О
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Вто Авг 21, 2012 12:19 pm

Омг, значи не само на мен ми липсват(тъ дъ дъ дъъъ)- тъкмо онзи ден водих разговор на тая тема и ми стана адски носталгично. Беше толкова готино; помня как се вълнувах за самият процес на избирането и колко беше яко да обикалям и да разглеждам всичко във видеотеката. Демек фазата "малко хлапе пипка навсякъде и се смее архизлодейски".

//какво ти е направил милият телевизор?

//holy llama: http://planets-bend-between-us.tumblr.com/post/29893656306/ihearthiddles-mother-fucking-avengers-gag-reel tomorrow comes today [flood] - Page 17 2944839123 tomorrow comes today [flood] - Page 17 2944839123
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 12:41 pm

Там е проблемът, че нищо. И аз уж нищо не му направих. Не знам в кой от двамата е проблема. :d

Да, днес го гледах, беше навсякъде из дашборда ;D

Мисля, че това е епично. tomorrow comes today [flood] - Page 17 2944839123 tomorrow comes today [flood] - Page 17 2944839123
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Вто Авг 21, 2012 1:20 pm

Ха, своенравна техника. Тия' са най- опасни. Пробвай да го подкупиш с мили думи- а ако не помогне го нашляпай с чехъла. Една приятелка така си общуваше с компютъра; много е притеснително да гледаш в четири часа сутринта как някакво младо девойче псува каруцарски и удря с всичка сила по стара щайга.

tomorrow comes today [flood] - Page 17 2944839123 tomorrow comes today [flood] - Page 17 2944839123 Тотално; почти бие Hiddles имитиращ Alan Rickaman ;d
/и като се подсетих за хп трябва да се оплача, в момента правя графика вдъхновена от там с едни персонажи от един форум. The fuck? At least it's sexy.
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 1:33 pm

ОМГ, а виждала ли си го онова, дето имитира Оуен Уилсън в едно интервю? Защото е абсолютно гениално, велико, etc.

//не съм сигурна, че разбрах за какво става въпрос, но щом хп е намесен - me like it. xD
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Вто Авг 21, 2012 1:36 pm

Нее... не съм? Май. Честно казано вече не съм сигурна за нищо- so just show me. Show me now!

//eek, оцветих се в нещо, което не е зелено <3
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 1:51 pm

Наслади се

Мда, но пропусна синьото, понеже аз съм се запиляла някъде. Но нищо, де, нали сега се усетих навреме. :D
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Вто Авг 21, 2012 2:00 pm

tomorrow comes today [flood] - Page 17 2944839123 Даа, знам го. Ох, защо трябва да е толкова дклфйклсдфсдф. Дори стомахът ми протестира срещу това с тихо ръмжене.

//вижвижвиж, готово е и за сега го харесвам въпреки умрелите цветове: click me gently.
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 2:04 pm

Nah, на мен ми харесват умрелите цветове. Много е готино. ^^ Коя е женската? :D
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Вто Авг 21, 2012 2:05 pm

Мирандъ Кер; a.k.a. mrs. Orlando Bloom <3
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 2:07 pm

Аааа, да, много я има по форумите. 'Щото ми беше позната, а не знаех откъде. xD
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Вто Авг 21, 2012 2:10 pm

Аз точно заради форумите започнах да я харесвам- в LPW-a /от където са и пичовете в графиката/ героинята която е с този лик и нейната половинка от време на време са ми маниакално OTP. Not healthy.
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 2:14 pm

Хахах, otp-та навсякъде. Не е здравословно, определено. tomorrow comes today [flood] - Page 17 219140800
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Вто Авг 21, 2012 3:06 pm

tomorrow comes today [flood] - Page 17 2944839123 Добре, че няма да живеем вечно;
argh, това е адски зарибяващо с проклетите графики. Изплюх още две и никак не ми се струва здравословно. Вече цяла седмица не бях пипала Супата и сега просто не ми се излиза от нея ;д
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Casper. Вто Авг 21, 2012 3:32 pm

morgen. ^^
Как съжалявам, че сутринта съм пропуснала дискусията за езиците //и отдаването на книги; но тъкмо по това време някъде съм се отдала на блажен осем-часов сън, след две изчетени книги :D
'sup?
Casper.
Casper.
I'm gonna be alive.

age : 28
city : in the land of blood & honey.
Брой мнения : 186
Join date : 07.01.2012

Моите ♥
my interests:

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 3:36 pm

Ама те темите винаги могат да се подновят. (Кои книги? :D)

Аз тъкмо започвах да пиша нещо, но е загубена кауза явно, защото доста бързо изгубих интерес към измислянето на следващото изречение. :D
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Casper. Вто Авг 21, 2012 4:04 pm

sowwy, заблеях се в Сърдечния сайт и пръсках сърчица като обезумяла; голяма затра е понякога ._.

Едната беше Мадам Бовари, на английски. Бях си я взела началото на ваканцията някъде ( заедно с още една книга, общо за по-малко от 20 лева - НЕЧУВАНО ), но едва снощи успях да я приключа някъде към 6-7 сутринта. После някак от самосебе си подхванах и Ключът на Сара, та го откарах до към 10, когато вече окончателно отнесох плувката :D
Конкретно, ако ще подновяваме теми, исках да споделя, че от години имам практика да си "подпечатвам" книгите с най-обикновени печатчета от книжарницата ( дори приятелите вече ми свикнаха и ми пласират такива на аванта ;д ), като предпазна мярка от кражби и замени.

Припомняш ми за фика/разказа, който открих вчера на една забравена от смърфовете mp3-ка. Бях се решила да го продължа, но факта, че е започнат на английски леко ме обезпокои и вместо това се отдадох да преслушвам "антиките", наблъскани под формата на 2 гигабайта музика. Резултата? От снощи преминах през Парамор обсесията си и сега се поклащам малоумно на Kings of Leon <3
Casper.
Casper.
I'm gonna be alive.

age : 28
city : in the land of blood & honey.
Брой мнения : 186
Join date : 07.01.2012

Моите ♥
my interests:

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 4:12 pm

Така и не я прочетох. Мадам Бовари. Ама и това ще стане, предполагам. Аз имам още няколко от библиотеката + Потъра, но в момента точно търся "Амстердам" на Иън Макюън.
Аз по едно време ги надписвах, но вече не, въпреки че не е лоша практика, де. Сега най-много да съм подчертала нещо вътре, иначе други знаци не оставям, макар че много пъти съм се замисляла за това.

По какво е? Фика/разказа, искам да кажа.

И аз така периодично се ровя в необятните папки с музика и си откривам по нещо. :d
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Casper. Вто Авг 21, 2012 4:29 pm

О, аз останах със смесени чувства от нея. Така че реално не знам дали я препоръчвам, или не, но май си е въпрос на преценка - ако има любов от пръв поглед, купуваш книгата и толкоз. Химията не бива да се отрича, не.
Иън Макюън <3 Останах страшно разочарована, когато проведох безрезултатен лов за Изкупление. Дори писах на издателството, с надеждата да я преиздадат, но без особена полза. Oh well, I guess I'll never watch the movie then. //впрочем, точно открих филм по Ключът на Сара и с чиста съвет мога да си го сваля <3
Аз съм някакъв извратен перфекционист, попаднал някъде между Дева и Везни и се чудя чий качества притежавам в по-сносно количество. Когато давам книги на заем, изчитам цял правилник за употреба, в който се забранява всякакво хранене в близост до страниците и такива ми ти работи. Мразя мазни пръстови отпечатъци, мразя. Да не говорим, ако ми върнат книгата с подчертани параграфи, naaah, shit gets real.

Ако мога да предположа по трите изречения на кръст, може би е щяло да бъде нещо по Пърси Джаксън. Съдейки по съдържанието на музиката и обсесиите, периода сигурно ще да е този *is being miss Sherlock of flesh & bone*
Casper.
Casper.
I'm gonna be alive.

age : 28
city : in the land of blood & honey.
Брой мнения : 186
Join date : 07.01.2012

Моите ♥
my interests:

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 4:42 pm

Аз съм Везни. ^^ Иначе и аз преди бях така, обаче преди известно време приех, че в крайна сметка е много по-важно съдържанието на книгата, не да ми изглежда като нова, неприятно е само като тръгне да се разпада, но това може и да е от много четене и препрочитане, не от лошо отношение към нея. Освен това е супер якото чувството да вземеш чужда книга и вътре да е подчертавано, а ако има и бележки/коментари е просто приказка. Аз не го правя на чужди книги, разбира се, само на свои, но ако хората бяха по-отворени към това, щях с удоволствие да си общувам с тях през книжното тяло. Имаше някаква експериментална книга за цялата работа, доста готина беше, но ми беше супер скъпо да си я поръчам - някакви неща от типа "избърши си пръстите в тази страница с последното, което си ял". lol Не си спомням, ама имаше супер оригиналните неща.
Не знам, де. Аз обичам книгите ми да имат спомени. :D (Една приятелка имаше обща книга с гаджето си и вътре беше пълно с коментари на единия или на другата, кой когато я чел/препрочитал и прехвърлям, уникално е. Иска ми се нещо подобно, но предполагам няма чак толкова дълбоки отношения с когото и да било, че да си пишем по книгите. xD )

Аз имам "Изкупление" на английски, но съм я чела наполовина, струва ми се; трябва да я довърша. Страхотна е, обаче те съветвам да гледаш филма, защото един от най-добрите, които съм гледала въобще. Аз го бях гледала хиляди пъти, преди да си я взема и това не ми пречеше особено, докато я четях, но ти си реши, де. Иначе за "Амстердам" имах препоръка и май братовчедите я имат. Не знам, ще трябва да ги посетя в близките дни май. :D
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Casper. Вто Авг 21, 2012 5:12 pm

Мернах някъде назад по страниците този факт, майче. Кога празнуваш? ^^ Питам от чисто любопитство, защото на мен за пореден път ми се случва да забравям наближаващ рожден ден, а на миналия дори се очудих, че някакви индивиди ме нападат в скайп с пожелания, без въобще да подозирам коя дата сме. Lame, I know.
Няма спор, че съдържанието на книгата е по-важна от естетическия вид, но аз съм някаква бъгната разновидност на ценител, който намира аромата на печетарско мастило и стара хартия за опияняващ. И не иска да бъде смесван с този на пържени картофки, мнали.
В крайна сметка мисля, че малко или много състоянието на книгата говори за своя притежател. Права си като казваш, че разпадащи се страници могат да говорят за засилен интерес, отколкото за лошо отношение, но винаги мога да дам за пример едно старо издание на Граф Монте Кристо, което мина през половината ми клас и накрая ми беше върнато със скъсани или липсващи страници. nvm, лично аз рядко вземам книги от друг, но когато това стане, имам... хм, хобито да гадая по страниците. Защото имам книги, на които умишлено съм подгъвала крайчетата с любими моменти и на някои корици може да се срещне листче с номера на страници, на които съм си харесала цитати.
Що се отнася до филмовите екранизации, изградила съм си някакъв [вреден] навик да чета първо книгата и чак след това да гледам филма по нея. Защото каквото и да си говорим, едни 300-400 страници - в най-лекия вариант - не могат пълноценно да са изобразени на големия екран и винаги нещо остава изпуснато. Друго си е да се докоснеш до майсторството на автора и да разгърнеш всичко със собственото си въображение. ^^
& слава на Имхотеп, че съществуват услужливи роднини, най-вече братовчеди. Преди години се чудех как Игра на тронове е попаднала в библиотеката ми, след като нямам спомен да съм си я купувала. Оказа се, че един от братовчедите ми я оставил да я изчета и досега продължава да ме снабдява с новите тухлички <3


Последната промяна е направена от Casper. на Вто Авг 21, 2012 5:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Casper.
Casper.
I'm gonna be alive.

age : 28
city : in the land of blood & honey.
Брой мнения : 186
Join date : 07.01.2012

Моите ♥
my interests:

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 5:21 pm

11-ти октомври. ^^

Е, да. Смисъл аз по принцип съм маниак на тема миене на ръце и никога не хващам книги или каквото и да е преди да съм се стерилизирала; за другото говорех. Иначе аз почти никога не подгъвам страници, даже май ми се е случвало само веднъж, но за сметка на това имам около хиляда книгоразделителя, календарчета, хартийки и какво ли не под ръка. Пътеводителя е удвоил съдържанието си с тия неща между страниците. Да не говорим пък, че преди пъхах пари (но това е доста рисковано + че веднъж си върнах джобните за седмицата в библиотеката -.-) и все си намирах по нещо, като най-епично беше, когато отворих Властелина да си почета и намерих 50лв. о.О ама нещо вече нямам подобен късмет. Май трябва да си възродя навика. xD

И аз се старая да го правя, но в случая "Изкупление" специално е кинематографичен шедьовър; не се сещам за друг режисьор като Джо Райт, който да прави такива вълшебни екранизации. Има кадри, които буквално ти спират дъха, да не говорим за любимите ми докосвания, върху които акцентира. <3 Но те разбирам, де. Аз трябва да намеря "Анна Каренина" преди филма по същата причина. С "Великият Гетсби" се справих, остава ми и "Големите надежди" на Дикенс от предстоящите големи екранизации. Или поне аз не се сещам за някоя друга в близко бъдеще.
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Casper. Вто Авг 21, 2012 6:20 pm

//този път tum-blah е виновен за забавянето ми, не аз, не аз.
Водиш ме с... около 15-тина дни + една цяла година, май xD

О, говори ми. Имах период, в който също като теб отбелязвах страници с каквото ми падне под ръка и колкото и да ми е гузно ( ъ? ) да си го призная - дори вилици и лъжици са влизали в употреба. Момент, май наскоро и с пари си отбелязвах? Но бях в едно село, така че освен скитащите се рандъм кучета, нищо не ме застрашаваше от драстично намаляване на спестяванията :D Интересно - хората си намират закътани и забравени пари по изпрани наскоро дрехи, а ние - по книги, like a boss.

Мррх, много сериозно ме изкушаваш с тоя филм. Но май си намерих книгата пак на английски и, ако не последва съдбата на Мадам, ще го изгледам в доста близко бъдеше. ^^ Усещам, усещам, че пак ще си жертвам съня, за да заситя душевния си глад за творчество.
АнаАнаАнаАнаАнаАна.
Превърна ми се в сериозна обсесия последните няколко... дни, седмици? Заредила съм се със солиден куп аватари, периодично си обновявам прифила в скайп и всичко е красиво <3 Сигурно ще последвам примера ти и ще захвана и аз да си припомня забравените подробности, мхм.
Great Expectations! Небеса, Хелена толкова пасва за ролята на мис Хавишъм, че просто... просто... asdfghjkl, мда. Мисля, че гледах и други интригуващи премиери в imdb, но не мога да си вляза в профила да прегледам watchlist-а :/ Конкретно си спомням един филм с Даян Крюгер като Мария Антоанета, но късно се усетих, че няма субтитри, а за жалост бъкел не разбирам от френски -.- На теб може и да ти е интересен или поне езиковата бариера ще липсва.

//duh, изписвам ти цели романи, извини ме.
Casper.
Casper.
I'm gonna be alive.

age : 28
city : in the land of blood & honey.
Брой мнения : 186
Join date : 07.01.2012

Моите ♥
my interests:

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 6:30 pm

(Не се притеснявай, на мен той постоянно ми пречи на комуникациите, явно е някакво свойство. :D)

Интересно - хората си намират закътани и забравени пари по изпрани наскоро дрехи, а ние - по книги, like a boss.
Аха. tomorrow comes today [flood] - Page 17 1887390529

Аз знам достатъчно за мис Хавишъм, защото тя си е култов персонаж, та и на мен така ми изглежда, пък и в трейлъра Хелена е направо блестяща, но не съм чела нищо на Дикенс, съвсем нищо. Бях се запалила след онзи епизод на Doctor who, но за съжаление така и не стигнах до него. Бях си качила някакви неща на четеца, но го счупих, така че сега разчитам само на жалките си опити да намеря неоткриваеми книги на хартиен носител. .-.

За The Perks of Being a Wallflower се сетих също. Мисля - сигурна съм, - че книгата я има в нета, но не знам точно кога излиза филма. Ема, все пак. <3 Пък и Езра Милър ми направи страхотно впечатление в We need to talk about Kevin, чудовищен филм.

А нищо. На мен ми е приятно, както виждаш. (:
+ като ударим 30 страници - нова тема. :р
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Casper. Вто Авг 21, 2012 7:00 pm

Усещам световната конспирация, просто. Всички социални мрежи са създадени с цел унищожаването на всякакъв социален живот. Системата е жестока, прекалено жестока.

Обаче имам чувството, че на Хелена просто й се отдава да играе врътнали персонажи, които са очарователни в своята лудост. Иначе леля ми държеше да съм ограмотена спрямо световната литература и още 5-6 клас ме зарина с Шекспир, Оскар Уайлд, Дикенс и... много други. Та него го "открих" покрай A Tale of Two Cities, очарова ме страшно много и направо преминах към Големите надежди. totally worth it <3 //макар да има две версии и тази, в която няма хепи енд някак си ми е по-близка до сърцето.

Четири дни преди рождения ми ден, така съм го запомнила... или филма, или рождения ден - не е ясно xD Мернах, че откъм каст е едно малко чудо/манджа с грозде/stillnotsure и ме заинтригува, sorta. Но ако премиерата му тук е същата много филми ще ми се съберат в wanna-watch-списъка :D

//ти май си първата представителка на моята зодия, която ме търпи в такива приказливи моменти xD
пети пост за тази страница и ако сметките ми са верни - 10 more to go :D
Casper.
Casper.
I'm gonna be alive.

age : 28
city : in the land of blood & honey.
Брой мнения : 186
Join date : 07.01.2012

Моите ♥
my interests:

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 17 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 17 от 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите