{ reveries }
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!



WRITER OF THE MONTH
AUGUST 2013


POET OF THE MONTH
AUGUST 2013


MEMBER OF THE MONTH
AUGUST 2013
Latest topics
» Pet Sematary [ discussion ]
tomorrow comes today [flood] - Page 16 EmptyПет Авг 16, 2013 8:12 pm by birdy.

» Списък с темите.
tomorrow comes today [flood] - Page 16 EmptyПет Авг 16, 2013 7:58 pm by birdy.

» A Song of Ice and Fire.
tomorrow comes today [flood] - Page 16 EmptyПет Авг 16, 2013 7:46 pm by birdy.

» Любима песен за деня.
tomorrow comes today [flood] - Page 16 EmptyЧет Авг 08, 2013 10:47 am by birdy.

» Welcome to Night Vale [podcast]
tomorrow comes today [flood] - Page 16 EmptyСря Авг 07, 2013 3:46 pm by mako.

» i died for beauty [quotes]
tomorrow comes today [flood] - Page 16 EmptyПон Авг 05, 2013 9:44 pm by birdy.

» love and some verses [the books]
tomorrow comes today [flood] - Page 16 EmptyПон Авг 05, 2013 10:21 am by birdy.

» what's new, buenos aires? // в момента.
tomorrow comes today [flood] - Page 16 EmptyПон Юли 29, 2013 3:49 pm by birdy.

» Гласуване [август]
tomorrow comes today [flood] - Page 16 EmptyПон Юли 29, 2013 11:34 am by birdy.

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02, 2020 7:04 am
гласувайте
BGtop

Топ класация МегаРейтинг

Гласувай за нас в Sait1

RealTop.net

tomorrow comes today [flood]

+15
chockypedia
.BiTcH.
MeLoco
V.i.V..
E'Mei
xxmuffin
Casper.
V.
Owl.
smile.
unicorn.
Младата романтичка.
lively.
mako.
birdy.
19 posters

Страница 16 от 19 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Сря Дек 28, 2011 12:57 am

First topic message reminder :

Това ви е лафчето, мили мои. :)


Последната промяна е направена от birdy. на Пет Авг 24, 2012 9:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down


tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Пон Авг 20, 2012 6:09 pm

*наостря уши като става дума за проекта*

Големи гадове са тия отвари, аз в момента отбивам номера с дуелиране, поне да съм полезна с нещо на дома. :D Според Pottermore Insider трябва да има ъпдейт тая седмица, ама не знам.
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Пон Авг 20, 2012 6:13 pm

Нищо особено- от край време ми се мандахерца желанието за форум по Хари Потър във времевият период в който родителите на Хари са били там /yep, marauder era FTW.
Споменали ли са поне какъв ще е ъпдейта? Много е дразнеща скоростта с която правят всичко; винаги побеляваш в процеса на очакване.
p.s. Кой дом си? tomorrow comes today [flood] - Page 16 1532106882
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Пон Авг 20, 2012 6:21 pm

omg, звучи прекрасно. моят хп форум западна, понеже ме домързя да се грижа за него. о.О

We've been back in the studio this week, finalising more sounds that feature in the second instalment of Harry Potter and the Chamber of Secrets.

From the cry of the Mandrake to Moaning Myrtle's sobs, we've been making sure the effects are just right.

There will be another development update, here on the Insider next week.

Не знам на какво се надявам, честно. Имам нужда от още статии от Роулинг. tomorrow comes today [flood] - Page 16 3172247693

Slytherin pride tomorrow comes today [flood] - Page 16 1887390529
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Пон Авг 20, 2012 6:32 pm

Нали, а и тъмбльо постоянно ми вади предложения за ликове на главните персонажи без дори и да ме пита. Абе някой ден като някой седне да ми дава зор на тая тема ще се роди. До тогава мързелът ще е пословичен ;д /един такъв хп форум, 'дето последният му скин беше син? Много приятно местенце <3

tomorrow comes today [flood] - Page 16 2944839123 Пълна мистерия; е, явно ще трябва да почакаме и да разберем качествено като се потвърди всичко. /Slytherin ftw. We are like, the awesome bastards of the awesomness.
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Пон Авг 20, 2012 6:36 pm

Мхм.

Пф, да. Аз не надявам само да не е фалшива тревога. Иначе да, в Слидерин са най-яките. Пак ще победим. tomorrow comes today [flood] - Page 16 1887390529
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Anatomy of Imagination. Вто Авг 21, 2012 7:12 am

Бонжур, пийпъл. ;дд
//уф, някога Хари много ме радваше, но така и не стигнах по-далеч от втората книжка ( там някъде съм и с филмите ). >.<
Anatomy of Imagination.
Anatomy of Imagination.
bring me that horizon;

city : ulysses, is dat u?
Брой мнения : 45
Join date : 13.03.2012

http://london-paris-wien.forumfree.bz/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 7:15 am

Здравей.
Но нищо, де, тъкмо да не приличаме на секта. tomorrow comes today [flood] - Page 16 1662243607
Аз съм hardcore фен доста отдавна; всъщност по-голямата част от живота ми е преминала с книгите. Имам по-силна връзка с героите, отколкото с приятелите си. xD

birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Anatomy of Imagination. Вто Авг 21, 2012 7:21 am

хД Познато. Положението беше нещо подобно със Здрач още като излезе първата книга на български, обаче бързо отшумя. Но пък Хари е по-автентичен като обсесия, трябва някой ден да намеря време да изчета всичките книжки ( имам чувството, че след време той ще е нещо като Хийтклиф на Бронте - демоде, но всички си го обичат < 3 ).
Anatomy of Imagination.
Anatomy of Imagination.
bring me that horizon;

city : ulysses, is dat u?
Брой мнения : 45
Join date : 13.03.2012

http://london-paris-wien.forumfree.bz/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 7:28 am

Дааа. Иначе ако питаш мен - прочети ги, може да ти харесат. След третата нещата стават, общо взето, много напрегнати и интересни, да не говорим, че и по-дълбоки. Аз ги препрочитам в момента и откривам много неща, които като по-малка въобще не съм разбирала (да не говорим за разни забавни намеци тук-там :D).
Обаче трябва да си взема нов комплект книги, защото първите пет са направо пред разпад - по едно време ги давах на всички наоколо, понеже само аз ги имах, даже на фризьорката долу. :D

Това май ми остана най-голямата мания и имам чувството, че винаги ще бъде. Иначе аз лесно се вманиачавам по нещата, не знам дали не е голям недостатък това. :D
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Anatomy of Imagination. Вто Авг 21, 2012 7:39 am

Охоо, нави ме да издиря къде из папките съм ги сваляла, макар че всичко в диск D е тера инкогнита. И понеже съм подразбиращ се мазохист - не, не ми казвай повече, колкото и да те умолявам. xD Мен ме грабна още от първата книжка и помня как за две нощи я изчетох, което обяснява защо някои неща ми се губят, макар главната сюжетна линия да е все още непокътната. ;дд Няма как да не ми станат още по-интересни. < 3

О, тиксото прави чудеса. Обаче сложено навреме. хД Почти всичките ми книги са с облепени с тиксо корици и сигурно само Брулени хълмове прилича на баничка, понеже е стара. Обаче ти си била нещо като Хари-Потър мисионер с това раздаване. Чудно как някой не ти е свил някоя от книжките. ;дддд
Anatomy of Imagination.
Anatomy of Imagination.
bring me that horizon;

city : ulysses, is dat u?
Брой мнения : 45
Join date : 13.03.2012

http://london-paris-wien.forumfree.bz/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 7:45 am

Свободна съм за дискусии по всяко време. ^

Мисля, че с тиксо и без тиксо, е безнадеждно. Доста е мъчително да се чете така, обаче изобретявам нови пози. хD

Аз много стриктно следях кой какво взима, за да мога после да му изтръгна сърцето, ако не ми върне съкровищата. xD А по това време сестра ми беше още едва проходило дяволче, затова кориците и първите страници на някои от тях са изписани с тайнствени заврънкулки, чието значение още не съм открила.
Впрочем, когато препрочитах втората книга, открих, че някои е подчертавал някакви отделни думи и когато свързах първите три се получи нещо логично, така че се развълнувах прекалено много, че някой ми е оставил послание, но накрая една "възглавница" провали работата, пък и подчертаването спря изведнъж. Още се чудя кой и какво е правил с книгата, обаче не мога да намеря правдоподобно обяснение. tomorrow comes today [flood] - Page 16 2944839123
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Anatomy of Imagination. Вто Авг 21, 2012 7:59 am

Шшт, тихо. Винаги има надежда, особено когато си иноватор xD ( да не ти разправям каква красота може да стане от прокъсани кецове и подплънки от сутиен, че ще ми се смееш; но любовта е велика сила, особено що се отнася до кецове хД )

Не ти завиждам. ;дддддд Моя брат за щастие беше много послушен като малък, ама сега вече е bad boy и си играем на "- ти си истеричка! - а ти си тъпизмус!" ( yep, too much latin lessons and everything starts to sound, like, with -us or -um in the end ). На колко е сестричката ти ? < 3
Това с посланията е супер яко. < 3 Не се учудвам, аз самата имам нещо като натрапчивост преди да върна книгата в библиотеката, да оставя сред страниците послание като листче с нещо написано или да подчертавам, както някой е направил при теб, или пък да пиша неща по кориците, толкова незабележими, че чак бият на очи. хД
Anatomy of Imagination.
Anatomy of Imagination.
bring me that horizon;

city : ulysses, is dat u?
Брой мнения : 45
Join date : 13.03.2012

http://london-paris-wien.forumfree.bz/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 8:05 am

Сега е на 12. Аз пък нямам никакви проблеми с нея, от малка я обработих да ме слуша. :D

Anatomy of Imagination. написа:yep, too much latin lessons and everything starts to sound, like, with -us or -um in the end ).
((Страх ме е да те питам къде учиш, ако е там, за където си мисля...))
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Anatomy of Imagination. Вто Авг 21, 2012 8:11 am

Rofl. Нее, но ми се иска. хД Обаче всичко се свежда до някакви разпиляни полиготски стремежи и огромни дози убийствено любопитство, срещу което просто не мога да се боря. ;д Затова накрая свършвам с някакъв миш-маш от отделни немски-испански-френски-латински-румънски думички и изрази; напълно безполезна работа. ;дд
Anatomy of Imagination.
Anatomy of Imagination.
bring me that horizon;

city : ulysses, is dat u?
Брой мнения : 45
Join date : 13.03.2012

http://london-paris-wien.forumfree.bz/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 8:15 am

Ахахах, разбирам. Аз преди известно време бях родила безумната идея, че ще уча исландски (заради Бьорк, нали), но в крайна сметка завърших с няколко израза, които едва произнасям.
Не, мисля като напредна с френския, да мина на испански. И италиански обожавам и... абе въобще, ако не ми беше мързела, щях да уча какви ли не езици, адски приятно и удовлетворяващо е. Общо взето, от всичко, което се учи в училище, само езиците ми оставят усещането, че наистина научавам.
Иначе би било интересно да мина на нещо, което е извън тая езикова група. :D
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Anatomy of Imagination. Вто Авг 21, 2012 8:23 am

birdy. написа:Общо взето, от всичко, което се учи в училище, само езиците ми оставят усещането, че наистина научавам.

Напълно подкрепям!, като заклет бунтар, който миналата година дори не си бе купил други учебници, освен тези по езиците и математика. Учех от интернет и честно да ти кажа, по-добре е така ( или поне за мен ). Тази година, стига да знам къде точно ще съм, ще преценя дали изобщо да купувам някакви учебници. ;дд Впрочем, ти с френски, така ли ? < 3

birdy. написа:Иначе би било интересно да мина на нещо, което е извън тая езикова група. :D

Защо си го зарязала, исландския е супер якия език, звучи много хубаво. < 33 Но ако искаш нещо по-различно, пробвай се с иврит или санскрит ( хинди ). :D:D Първия го учих известно време и си спомням само част от азбуката плюс два израза ( "Аз съм ученичка; Аз съм ученик" ). хД На втория имам татус с една думичка, която има, ако не се лъжа, около три различни значения. ;?
Anatomy of Imagination.
Anatomy of Imagination.
bring me that horizon;

city : ulysses, is dat u?
Брой мнения : 45
Join date : 13.03.2012

http://london-paris-wien.forumfree.bz/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 8:31 am

Абсолютно. ^^ Иначе да, с френски съм. Обаче е много труден, а много ми се иска да го усъвършенствам, затова обмислям френска филология за догодина. Ще видим, де. Аз се разкъсвам между хиляда неща, май ще се решава окончателно в последния възможен момент.

Страхотен е, обаче не знам дали нещо ще се получи от интернет уроци, пък и те май не бяха довършени.
Ами аз сигурно пак ще се захвана с нещо в неподходящия момент (когато съм най-заета, например); очаквам го. Май ми е в природата. :D

Ох, как се спирате на татуировки? Аз имам чувството, че има по-голям шанс да полудея, докато си избера нещо. :D
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Anatomy of Imagination. Вто Авг 21, 2012 8:41 am

О, значи си последна година high-school buddy ?
Френския наистина е хубав и интересен език, но мен най-много си ме влече испанския, с който сега се измъчвам самичка ( дванайсет времена, дванайсет о.О ). Иначе това ми е адски познато, с важните решения в последния момент. ;д Лош навик ми е, много лош, но рядко съжалявам за нещо. Може би и затова с лекота се спирам на татуировки. :D:D Тази с думичката на санскрит ми е първата, втората я направих това лято и сега се замислям за трета. Имам чувството, че веднъж като съм започнала, не мога да се спра. Нищо чудно накрая да свърша като някой член на Якудза, изрисуван буквално от челото до петите. хД ( Съвсем случайно и непреднамерено да си зодия Везни ? ;ддд )

Интернет уроците никога не са като да ти го преподава човек, който можеш да попиташ за нещо неясно и съответно да получиш изчерпателен отговор; особено когато търсиш уроци на български език, тогава е пълна трагедия. ;д Но пък по някои езици можеш да намериш много хубави уроци ( на английски, por supuesto ), като например по испански има един сайт, в който нещата са обянснени като на малоумен и някак си е невъзможно да не разбереш за какво става дума. ;д

btw. Аз се измитам, че имам работа. До после. ^^
Anatomy of Imagination.
Anatomy of Imagination.
bring me that horizon;

city : ulysses, is dat u?
Брой мнения : 45
Join date : 13.03.2012

http://london-paris-wien.forumfree.bz/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 8:50 am

Anatomy of Imagination. написа: ( Съвсем случайно и непреднамерено да си зодия Везни ? ;ддд )
lol, да. Личи си? xD

Ще си намеря сигурно. Не знам. Сега имам да превеждам от една книга по френски, което не е никак лесно, когато не познаваш много от тънкостите на езика и имаш скапан речник. :D Но се мъча.
Испанският звучи страхотно. Аз съм твърдо решена да го уча някой ден.

btw. Аз се измитам, че имам работа. До после. ^^
До после. ^^
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 8:50 am

Anatomy of Imagination. написа: ( Съвсем случайно и непреднамерено да си зодия Везни ? ;ддд )
lol, да. Личи си? xD

Ще си намеря сигурно. Не знам. Сега имам да превеждам от една книга по френски, което не е никак лесно, когато не познаваш много от тънкостите на езика и имаш скапан речник. :D Но се мъча.
Испанският звучи страхотно. Аз съм твърдо решена да го уча някой ден.

Anatomy of Imagination. написа:
btw. Аз се измитам, че имам работа. До после. ^^
До после. ^^
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Вто Авг 21, 2012 11:26 am

good mornin~ <3
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 11:47 am

Hey^^

Още не съм гледала The Avengers, чаках го с хубаво качество. Добре, че Замунда ми го предостави, макар че вече имам чувството, че съм гледала всяка сцена. :D Но хубав профил. :D

Как си? Какво правиш?
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Вто Авг 21, 2012 11:51 am

Аз го гледах за... пети път оная нощ? Бях забравила какво е да пищя и да подскачам върху хората с нечленоразделното "робъъртйлсдфйдлф". Върви в пакет от "томдклфйсдлкф" и т.н. Филма е изключително забавен- особено ако си дългогодишен фен на комиксите ;д Не забравяй като си го дръпнеш и седнеш да го гледаш да изчакаш абсолютно всички надписи/ама всички/ за скритата сцена с дюнерите ;д

Ммм търся си кафе и рисувам някакъв зелен хамстер. Нищо интересно/но на заден фон гледам и "how i met your mother" понеже ако нещо не ми говори докато работя ще врътна. Ти?
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by birdy. Вто Авг 21, 2012 11:55 am

Супер, ще го имам предвид. xD

До сега свалях боята от един гардероб, omg, звучи странно. Но да, чак ме боли ръката. И сега общо взето само си седя, сигурно ще си пусна някои филм, че ще си правя Оскар Уайлд маратон преди всичко друго. :D
birdy.
birdy.
surface simplicity

age : 29
Брой мнения : 1043
Join date : 26.12.2011

Моите ♥
my interests: literature, cinema & art

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by mako. Вто Авг 21, 2012 12:00 pm

Уайлд <3 Така и не успях да си купя тома с пиесите, намерих го чисто нов почти за пет лева и не ми достигаха три. На другият ден го нямаше и сега като ми се дочете трябва да го взимам от библиотеката. Което е досадно, въпреки че е на 15 минути от нас. tomorrow comes today [flood] - Page 16 336825925
::хваща ветрило и започва да изпраща кармични димни сигнали:: Почини си, почини си. Стига ти толкова тежка работа за днес лятоеиепрекаленораносутринмамкаму
mako.
mako.
I love food more than I love people.

Брой мнения : 277
Join date : 28.12.2011

Моите ♥
my interests: concept art, illustration, history, gaming, animation, mythology, writing, web design

http://zedonkeythief.wordpress.com/

Върнете се в началото Go down

tomorrow comes today [flood] - Page 16 Empty Re: tomorrow comes today [flood]

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 16 от 19 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите